• tww
 • one

Зошто да не одберете нас?

На Надвор случај, ние дизајн и производство на high-end сопствени случаи кој најдобро одговара на вашата апликација.

 • ISO потврдија фабрика

  ISO потврдија фабрика

  фабрика за управување е подобрена и систематизирани, бидејќи ние положено за проверка на ISO9001: 2008 во 2014 година.

 • Над 10 години искуства '

  Над 10 години искуства '

  Со широко знаење и експертиза на повеќе од 10 години во областа, ние ги користиме уникатни технологии, суровини, во куќата на производство и контрола на квалитет да се создаде најдобар сопствени случаи.

 • 100% задоволство рејтинг на квалитет и услуги:

  100% задоволство рејтинг на квалитет и услуги:

  Гордееме на 100% рејтинг на задоволството на нашите клиенти.

Нови пристигнувања

Прилагодено Формовани случаи може да биде дизајнирана да одговара на секој тип на опрема. На високо Инженерните дизајн нуди сигурност од удари, прашина, сонце, влага и други еколошки стресови. Ентериери може да бидат обликувани на точните димензии на вашиот куќишта или умре намали пена може да се додаде за дополнителна заштита.

СЛУЧАЈ НА КВАЛИТЕТ:
секој случај, било потреби:

 • Photo2
 • Team
 • за-US1

Шангај Надвор случај е основана во 2005 година, посветен на дизајн и производство на high-end custom EVA cases. Our unwavering commitment to excellence and customer satisfaction has earned us a great reputation world widely, is a leading global manufacturer of professional EVA carrying case solutions.

100% прилагодено, рачно изработени, прегледано: Интегрирање на вашиот производ повеќе од еден случај, да додадете дополнителни вредности за вашиот производ со случај квалитет.

функција Производи

А обичај Формовани случаи се комбинира заштитата на тешко случај со флексибилност и преносливост на мека случај. Полу-крути обичај украсениот случаи нудат бескрајни можности за дизајн, бидејќи и на внатрешноста и надворешноста може да биде постојано Очертана да практично било која форма или големина.

WhatsApp Online Chat !