Контактирајте не

Шангај Надвор случај копродукции, ООД

адреса

Б3, 192 # Tinglanxiang,

Индустриски парк, Суджоу 215024,

Jiangsu, Кина (континентална)

Е-пошта

info@beyondcase.net

телефон

Тел: + 86-512-69578809

Телефон: +8613917021605

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?

Испратете ја вашата порака:

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете куќа


Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете камион