Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Што е Ева?

EVA (етилен винил ацетат) е ECO материјал, EVA пена претставува последен во влошка пена технологија. Материјалот е, исто така, уникатно погодна за термоформоване и ефективни инструментално поради неговата високо ниво на хемиски крос-поврзување и униформа клеточна структура. Резултатот е полу-крути, но ултра мека, перница за најкритичните товар.

Како да ја прилагодите на нашите лого?

Има многу решенија како што се: печатење на логото, гумени далноводи, метална значка, hangtags, ципа водачот, се справува со лого итн

Што е цел процес?

Нашиот процес започнува со дизајн. Со повеќе од 15 години на комбиниран искуство можеме да го претворат секоја идеја во реалност. Нашите искусни дизајнерски тим ќе дизајн целосно прилагодено случај да се задоволат секоја потреба апликација за специфични барања. Откако дизајни се одобрени се движиме во производство. Ние се стави сите на нашето производство ќе трае инспекција 100% пред да ги пренесе до нашите клиенти.

Колку долго е производство на прилагодени случај?

Тоа вообичаено трае 10-15 дена за мувла и примерок; 30-45 дена за масовно производство

Како е вашиот мандат за исплата?

100% за мувла и примерок; 40% депозит, 60% пред превозот за масовно производство

Како да нарачате еден примерок?

обично $ 10 $ 20 за само квалитетот проверка на постоечките примерок, прилагодено примерок ќе треба да плати мувла и обработка на трошоците, пред да започнеш.

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !