Вести

 • SHBC Team at HongKong Mobile Electronical Shows
  Post time: Apr-25-2018

  Shanghai Beyond Case-SHBC team just finished their show at HongKong Mobile Electrical shows. Their high-end, unique design customized cases: such as headphone cases, VR cases, Earphone cases, Hard disk cases etc have attracted many global customers from US, German, France, Italy, Turkey, Japan et...Прочитај повеќе »

 • Cash Discount up to 200USD-Beyond Team is ready for the March PK
  Post time: Mar-05-2018

  Shanghai Beyond Case as a leading manufacturer of high-end customized EVA carrying cases, EVA molded Case etc, will attend the years’ largest promotion activity held by Alibaba. So any batch order placed during this March could enjoy   2% OFF (UP TO USD200)  +   FREE INSPECTION   Do you ha...Прочитај повеќе »

 • Post time: Feb-11-2018

  SHBC(Shanghai Beyond Case-Leading manufacturer of high end OEM/ODM EVA packaging cases, includes EVA headphone cases, EVA drone cases, EVA Nintendo Switch cases, EVA earphone Cases, EVA VR cases, EVA medical cases, EVA first aid cases etc ) will attend the Mobile Electronical Fair in April 2018. ...Прочитај повеќе »

 • Post time: Feb-11-2018

  SHBC CNY holiday arrangements as below: Factory starts from Feb 8th to Feb 28th Office starts from Feb 14th to Feb 23rd Beyond Case family wish all customers and partners a happy new year, and thanks for your kind supports all this time. What is Chinese Spring Festival? Lets see below: 2018 Chi...Прочитај повеќе »

 • Post time: Dec-14-2017

  Shanghai Beyond Case will attend  CES  fair which is the world’s gathering place for all who thrive on the business of consumer technologies. Beyond team will bring their new launched hard shell EVA cases on the show: The carrying case for DJI drones, Switch storage cases, Pistol carrying cases, ...Прочитај повеќе »

 • Post time: Sep-10-2017

  Beyond Case(Leading manufacture of high-end customized EVA carrying cases) will attend follwing trade shows, welcome a lot your visit. The most innovative, top grade customized cases(EVA cases, zipper tool cases camera cases, drone cases, pistol cases etc) will be exhibited. Looking forward meet...Прочитај повеќе »

 • Post time: Sep-10-2017

  At Beyond Case, we design and produce HIGH-END custom cases that best suits your application. The Custom Molded Cases can be designed to fit every type of equipment. The highly engineered design offers security against impact, dust, sun, moisture and other environmental stresses. Interiors can be...Прочитај повеќе »

 • Post time: Jul-28-2017

  EVA is characterized by good flexibility, rubber-like flexibility, it still has good flexibility at -50 . The surface is gloss and it has good chemical stability, anti-aging and ozone resistance. It is safer than other material and non-toxic. The largest feature of EVA case is that it can provide...Прочитај повеќе »

 • Време на мислењето: Мај-27-2017

  Спроведување на живот идеја може да биде малку преголема, и тоа е местото каде што доаѓаме. Нашиот процес започнува со дизајн. Со повеќе од 15 години на комбиниран искуство можеме да го претворат секоја идеја во реалност. Нашите искусни дизајнерски тим ќе дизајн целосно прилагодено случај да се задоволат секоја потреба апликација за одредени бараат ...Прочитај повеќе »

 • Време на мислењето: Мај-27-2017

  Ако имате деликатна опрема или осетливи инструменти кои треба заштита, термоформираната ЕВА случај е идеално решение. Поради тоа е издржливост и цврстина, случаи ЕВА понуди совршена алтернатива на тврда пластична случаи, без да се жртвува тоа е заштитни својства. Нашиот комерцијален каширане ...Прочитај повеќе »

 • Време на мислењето: Мај-27-2017

  Гордееме на 100% рејтинг на задоволството на нашите клиенти. Нашите беспрекорна контрола на квалитетот стандарди се главен фактор за нашиот углед како лидер во оваа индустрија во обичај случај дизајн и производство. Ние сме целосно посветени да ви превозот дефект бесплатни нарачки. Всушност, ако се најде еден defe ...Прочитај повеќе »

 • Време на мислењето: Мај-27-2017

  Ако сте биле да се има тешко време наоѓање на ЕВА (етилен винил ацетат) производи, животот само што влегов полесно. На Надвор случај, ќе се најдат на овој извонреден материјал во сите случаи на кориснички производи и во многу од нашите сопствени случаи ОЕМ. Свежи, Тенок и Стилски Со својата помека текстура, Greate ...Прочитај повеќе »

WhatsApp Online Chat !