• tww
 • one
 • EVA CASE

Pse Zgjidhni SHBA?

Në Përtej rast, ne projektimin dhe prodhimin e rasteve porosi fund të lartë që i përshtatet mirë kërkesën tuaj.

 • fabrikë ISO certifikuar

  fabrikë ISO certifikuar

  Menaxhmenti Fabrika është përmirësuar dhe sistemuar nga viti ne kaluar vertetimi i ISO9001: 2008 në vitin 2014.

 • Mbi 10 vite përvoja '

  Mbi 10 vite përvoja '

  Me njohuri dhe ekspertizë të gjerë e më shumë se 10 vjet në këtë fushë, ne përdorim teknologjitë unike, lëndëve të para, në shtëpi të prodhimit dhe kontrollit të cilësisë për të krijuar raste të mira me porosi.

 • 100% rating kënaqësinë në cilësinë dhe shërbimet:

  100% rating kënaqësinë në cilësinë dhe shërbimet:

  Ne krenohemi me një vlerësim 100% kënaqësi nga klientët tanë.

Arritje të reja

Zakonit formohem Rastet mund të jenë të dizajnuara për të përshtaten çdo lloj të pajisjeve. Dizajni shumë engineered ofron siguri kundër ndikimit, pluhuri, dielli, lagështia dhe streset e tjera mjedisore. Brendshme mund të formohem në dimensionet e sakta të rrethimit tuaj ose vdesin prerë shkumë mund të shtohet për mbrojtje shtesë.

Një Rasti i cilësisë:
Çdo rast, çdo nevojave:

 • 20170619175725
 • rreth-us1
 • Team

Shanghai Përtej Rasti u themelua në vitin 2005, i dedikuar për projektimin dhe prodhimin e lartë fund raste porosi. Angazhimi ynë i palëkundur për përsosmëri dhe kënaqësi të konsumatorëve ka fituar një botë të madhe reputacion gjerësisht, është një prodhuesi kryesor i zgjidhjeve globale kontabël profesionale.

100% Custom, punuar me dorë, inspektoi: Integrimi produktin tuaj më shumë se një rast, shtoni vlerat shtesë për produktin tuaj me një rast të cilësisë.

Feature Produkte

Raste me porosi formohem kombinuar mbrojtjen e një rast të vështirë me shkathtësi dhe transportueshmëri e një kasë të butë. Rastet gjysmë-ngurtë porosi formohem ofrojë opsione të pafundme të projektimit për shkak të dy brendshme dhe të jashtme mund të jetë në vazhdimësi contoured për pothuajse çdo formë ose madhësi.

Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree