fabrikë Kinë shumicë mbrojtëse Gaming Headset Travel Case Bag

Përshkrim i shkurtër:

Çdo rast, çdo nevojave:

Me vendosjen nevojat e konsumatorëve në qendër të prodhimit dhe projektimit proceset tona. Ne përpiqemi për të siguruar zgjidhje të mirë të përshtatur kontabël për klientët tanë. Nga koncepti për rastin e fundit, jemi të përkushtuar për të shtuar vlerat shtesë për produktet klientëve tanë:


 • Moq :: 500 Copë / copë
 • Experting Port :: Shenzhen, Guangzhou ose ndonjë porte të tjera në Kinë
 • Detail Product

  Teknologji e prodhimit

  Produkt Tags

  specifikimet:

  Emri i artikullit:  Headphone Kryerja Rasti Storage qese Qese
  Modle No: SHBC-HC-0003
  Përmasat e jashtme: 24 * 22 * ​​15cm
  Përmasat e brendshme: 23 * 21 * 14cm
  Ngjyrë: Çdo ngjyra të tjera mund të zgjidhen
  Pesha: 0.2KG
  materiali: 1680D (sipërfaqja) + EVA (për trupin) + Velevet (Rreshtim)
  Shënim:  Rastet këtu vetëm për whowing qëllim, na kontaktoni për më shumë informacion për të përshtatur çështjen
     
  Karakteristika:
  Aplikacion: Paketimi, pakicë
  Logo gjëra: Embossing. Opsionet e tjera: Printime, patch gome, Metal distinktiv, zinxhir voztar, Handel etj
  Karakteristika: Lehtë, por i guximshëm, Duket e madhe duke mbrojtur atë që është brenda; Shock dhe rezistent ndaj ujit
     
  Trading Info:
  MOQ: 500pcs
  Koha Lead: 30-45 ditë për qëllim grumbull; 7-20 ditë për kampionin
  Kushtet e pagesës: Myk dhe Sample: 100% me orderMass prodhimit: depozitë 40%, 60% para se të anijeve
  Politika e mostrës
  Exsiting Shembull $ 10 $ 20
  Shembull Custom: Mekanik, kostot Mold
  Opsione të tjera customized:
  paketimi: Sleeves, kuti ngjyrë apo packaing tjera përshtatur sipas kërkesave

 • Previous:
 • Vazhdim:

 • How is the foam EVA cases are produced? the lamination processes of surface, body(EVA Ethylene Vinyl Acetate) and lining process creates better adhesion of cover material to the formed foam.

  9B75

  The EVA carrying cases sutiable for any products you could imagine, any cases, any needs could be specially designed for you.

  P2_01

  P2_02P2_03

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key