Lajme

 • SHBC Team at HongKong Mobile Electronical Shows
  Post time: Apr-25-2018

  Shanghai Beyond Case-SHBC team just finished their show at HongKong Mobile Electrical shows. Their high-end, unique design customized cases: such as headphone cases, VR cases, Earphone cases, Hard disk cases etc have attracted many global customers from US, German, France, Italy, Turkey, Japan et...Lexo më shumë »

 • Cash Discount up to 200USD-Beyond Team is ready for the March PK
  Post time: Mar-05-2018

  Shanghai Beyond Case as a leading manufacturer of high-end customized EVA carrying cases, EVA molded Case etc, will attend the years’ largest promotion activity held by Alibaba. So any batch order placed during this March could enjoy   2% OFF (UP TO USD200)  +   FREE INSPECTION   Do you ha...Lexo më shumë »

 • Post time: Feb-11-2018

  SHBC(Shanghai Beyond Case-Leading manufacturer of high end OEM/ODM EVA packaging cases, includes EVA headphone cases, EVA drone cases, EVA Nintendo Switch cases, EVA earphone Cases, EVA VR cases, EVA medical cases, EVA first aid cases etc ) will attend the Mobile Electronical Fair in April 2018. ...Lexo më shumë »

 • Post time: Feb-11-2018

  SHBC CNY holiday arrangements as below: Factory starts from Feb 8th to Feb 28th Office starts from Feb 14th to Feb 23rd Beyond Case family wish all customers and partners a happy new year, and thanks for your kind supports all this time. What is Chinese Spring Festival? Lets see below: 2018 Chi...Lexo më shumë »

 • Post time: Dec-14-2017

  Shanghai Beyond Case will attend  CES  fair which is the world’s gathering place for all who thrive on the business of consumer technologies. Beyond team will bring their new launched hard shell EVA cases on the show: The carrying case for DJI drones, Switch storage cases, Pistol carrying cases, ...Lexo më shumë »

 • Post time: Sep-10-2017

  Beyond Case(Leading manufacture of high-end customized EVA carrying cases) will attend follwing trade shows, welcome a lot your visit. The most innovative, top grade customized cases(EVA cases, zipper tool cases camera cases, drone cases, pistol cases etc) will be exhibited. Looking forward meet...Lexo më shumë »

 • Post time: Sep-10-2017

  At Beyond Case, we design and produce HIGH-END custom cases that best suits your application. The Custom Molded Cases can be designed to fit every type of equipment. The highly engineered design offers security against impact, dust, sun, moisture and other environmental stresses. Interiors can be...Lexo më shumë »

 • Post time: Jul-28-2017

  EVA is characterized by good flexibility, rubber-like flexibility, it still has good flexibility at -50 . The surface is gloss and it has good chemical stability, anti-aging and ozone resistance. It is safer than other material and non-toxic. The largest feature of EVA case is that it can provide...Lexo më shumë »

 • Ora Post: Maj-27-2017

  Sjellja e një jetë ide mund të jetë pak e madhe, dhe thats ku kemi ardhur në. Procesi ynë fillon me dizajn. Me mbi 15 vjet përvojë të kombinuar ne mund të kthehet ndonjë ide në realitet. Ekipi ynë projektimit me përvojë do të hartojë një rast plotësisht me porosi për të përmbushur ndonjë nevojë e aplikimit për të veçanta kërkojnë ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: Maj-27-2017

  Nëse keni pajisje delikate ose instrumente të ndjeshme që kanë nevojë për mbrojtje, një rast thermoformed EVA është një zgjidhje ideale. Për shkak të kjo është qëndrueshmëri dhe ngurtësi, rastet EVA ofrojnë një alternativë e përkryer për raste të vështirë plastike, pa sakrifikuar është vetitë mbrojtëse. petëzim ynë pronarit ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: Maj-27-2017

  Ne krenohemi me një vlerësim 100% kënaqësi nga klientët tanë. Standardet tona patëmetë e kontrollit të cilësisë janë një kontribues i madh për reputacionin tonë si një udhëheqës të industrisë në rast porosi projektimin dhe prodhimin. Ne jemi të angazhuar plotësisht për të anijeve të urdhra defekt-falas. Në fakt, në qoftë se ne gjejmë një Defe ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: Maj-27-2017

  Nëse ju keni qenë të paturit e një kohë të vështirë gjetjen e EVA (etilenit vinyl acetate) produkte, jeta juaj mori vetëm më të lehtë. Në Përtej rast, ju do të gjeni në këtë material të shquar brenda të gjitha produkteve të përshtatur rasteve dhe në shumë raste doganore OEM tona. Fresh, Sleek & Stylish Me cilësi e saj të butë, greate ...Lexo më shumë »

Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni House