SHBC High End Customized Waterproof Hard EVA Case

Përshkrim i shkurtër:

Çdo rast, çdo nevojave:

Me vendosjen nevojat e konsumatorëve në qendër të prodhimit dhe projektimit proceset tona. Ne përpiqemi për të siguruar zgjidhje të mirë të përshtatur kontabël për klientët tanë. Nga koncepti për rastin e fundit, jemi të përkushtuar për të shtuar vlerat shtesë për produktet klientëve tanë:


 • MOQ: 500 Copë / copë
 • Experting Port: Shenzhen, Guangzhou ose ndonjë porte të tjera në Kinë
 • Dimension: Custom, or Existing EVA case moulds for your need
 • Material: PU/Polyester/Nylon+EVA+Jersey/Velvet/Lycar, etc.
 • Detail Product

  Teknologji e prodhimit

  Produkt Tags

  SHBC OEM EVA waterproof hard EVA Rasti is not only a  protective carrying solution, but also with very fashion and stylish design. It Offers advanced design and supreme quality,  Case shape, color, logo, inside structure could be customized to meet your needs and branded to reflect your professional identity.
  EVA Rasti with features of:
  • Body is thermoformed with EVA material which is lightweight yet durable
  • Personalized shape/color/logo/zipper/handels are avaliable
  • Customized foam available(Your high-end product could havea taylor-made “home”
  • Recylable to use, it is more than a packaging, it could be repeating using as stroage, travelling, transportation etc
  • BEST high-end packaging solution to add extra values to your products

  Custom EVA Case

  Specifikim:

  Emri i artikullit: EVA Hard Kryerja Rasti
  Modle No: SHBC-TC-M002
  Aplikacion: Paketimi, pakicë
  Karakteristika: Lehtë, por i guximshëm, Duket e madhe duke mbrojtur atë që është brenda; Shock dhe rezistent ndaj ujit
  Ngjyrë: Black (Çdo ngjyra të tjera mund të jenë të zgjedhur)
  Pesha: for your design
  Logo gjëra: Embossing. Opsionet e tjera: Printime, patch gome, Metal distinktiv, zinxhir voztar, Handel etj
  materiali: 1680D Nylon(surface)/PU+ EVA(Body)+ Velevet(Lining), other
     
  përmasat
  Përmasat e jashtme: Custom
  Përmasat e brendshme: Custom
     
  Trading Info:
  MOQ: 500pcs
  Koha Lead: 30-45 ditë për qëllim grumbull; 7-20 ditë për kampionin
  Kushtet e pagesës: Myk dhe Sample: 100% me orderMass prodhimit: depozitë 40%, 60% para se të anijeve
  Politika e mostrës
  Exsiting Shembull $1-$20
  Shembull Custom: Mekanik, kostot Mold
  Opsione të tjera customized:
  paketimi: Sleeves, kuti ngjyrë apo packaing tjera përshtatur sipas kërkesave

 • Previous:
 • Vazhdim:

 • How is the foam EVA cases are produced? the lamination processes of surface, body(EVA Ethylene Vinyl Acetate) and lining process creates better adhesion of cover material to the formed foam.

  9B75

  The EVA carrying cases sutiable for any products you could imagine, any cases, any needs could be specially designed for you.

  P2_01

  P2_02P2_03

  MORE DETAILS: CLICK HERE!!!

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !